HAKKIMDA

Merhaba ben Alpago Polat,

Amacım Polonya ve Türkiye iş dünyasında iyi ilişkiler kurabilen ve iki ülke arasındaki ticarete katkı sağlayacak projeler geliştirmek.

2015 senesinden beri Polonya kökenli inşaat malzemeleri satan bir firmanın Türkiye operasyonundan sorumluyum.

Mesleki kariyerim boyunca farklı mevkilerde görev aldım ve üretim, satış, pazarlama, iş idaresi, satış ekibi kurma, yeni iş alanları açma ve yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi, şirketlerin yıllık bütçelerinin hazırlanması ve yönetilmesi gibi konularda çalışmalarım oldu.

1994 – 2015 yılları arası 21 sene Polonya’da yaşadım. Bu süre içerisinde Türkiye merkezli bir holdingin fabrika kuruluşu dahil olmak üzere, üretim, servis, satış gibi kritik birimlerini yönettim. Bu sayede Polonya piyasasında yoğun iş, mevzuat ve idari tecrübe edindim. Bu sayede Polonya pazarını, Polonya kültürünü ve insanını ve bu ülkede nelere dikkat edilerek iş yapılması gerektiğini öğrendiğim bir çok deneyim yaşadım.

Lehçe’yi ana dilime yakın konuşmamın yanı sıra, Avrupa Birliği vatandaşlığım da bulunmaktadır. Bu sebeple AB ülkelerinde vizesiz seyahat edebiliyorum.

POLONYA

Firmaların operasyon yönetimi konusunda sahip olduğum tecrübelere dayanarak üretimden satışa uzanan geniş bir yelpazede yöneticilik ya da proje bazlı işlerde aktif olarak rol alabilirim.

Polonya piyasasında hali hazırda mevcut müşterileriniz ile olan ilişkilerde ve potansiyel müşterilerle irtibat sağlanması konularında firmanıza önemli katkı sağlayacağıma inanıyorum.

PROFESYONEL, DÜRÜST, PLANLARI EYLEME DÖNÜŞTÜREBİLECEK BİRİNİ ARIYORSANIZ DOĞRU KİŞİYİ BULDUNUZ.